Maddi sıkıntılardan kurtaran ” Rızkın yağmur gibi yağmasına vesile olan Âyetler”

Maddi sıkıntılardan kurtulmak için rızık bolluğuna kavuşmak için Mutluluğunşifresi sitemizden denenmiş fayda görülmüş Ayetler.
Bu ayetlerden fayda gören kardeşlerimizin yorumları;
– Özlem..Ablam ben okuyabildigim kadar okuyorum. Sayısız. Mesala her an bu ayet dilimden düşmez. Yemek yaparken, yolda yürürken, eve giderken, evden çıkarken. Kısacası hayatımın her anında dilimden eksik etmiyorum. Sizin sayfanızı takip edıyorum. Her gün yeni yeni dualar ögreniyorum. ALLAH Sizden razı olsun. Birde yine sizden ögrendigim bir ayet daha var.
İNNALLAHE YERZUKU MEN YEŞAU Bİ GAYRİ HİSAB. Bu iki ayetı ögrendıgmden berı her işimde başarılı oldum. özellikle bu iki ayet sayesinde her günüm mutlu ve huzur dolu geçıyor. Hiç ummadıgım yerlerden güzel haberler aldım. Rızkım ve bereketim yagmur gibi çogaldı.
-Diğer bir kardeşimizin mesajI;
“Yıllar önce cok darda kaldım ,öyle böyle değil ailem yanımda yok.İşsiz ve parasız.kiramı ödeyemiyorum ve hiçbir gelirimde yok.iş bulamıyorum.Annem bana Kehf suresi 84. ayetini 10 bin defa okumamı söyledi.Kehf suresine başlayın bu ayete gelince 10.000 defa okuyorsunuz ve sonra kalan yerden Kehf suresini bitiriyorsunuz.Cebimde 1 tl vardı sadece bunu okuduğum dönem.2 gün geçmedi Arkadaşım beni aradı ve kendisinin başvurduğu şirkete alınmadığını benim başvurabileceğimi söyledi.Şirket yabancı dil arıyormuş.Gittim görüştüm ve üstelikde  ortak oldum.Bu ayet benim can simidimdir kesin tesir eden bir ayettir.hayatta her çıkmasa girdiğimde bu Âyet-e başvururum .inşallah herkes faydalansın isterim”

Okunacak Ayetler:

Okuyabildiğimiz kadar her gün 7-21-41-101 veya daha fazla okuyabiliriz.
Kehf süresi 84 ncü Âyeti Kerim:“İnnâ mekkennâ lehu fîl ardı ve âteynâhu min kulli şey’in sebebâ(sebeben).”

إِنَّا مَكَّنَّا لَهُ فِي الْأَرْضِ وَآتَيْنَاهُ مِن كُلِّ شَيْءٍ سَبَبًا

“Muhakkak ki Biz, onu yeryüzünde kuvvetlendirdik (destekledik). Ve ona sebep olan herşeyden verdik.”
DİĞER AYET-İ kERİM;

Rızıkın çoğlaması için Ali imran 37 ayet

RIZKIN GENİŞLEMESİ İÇİN

Her gün  41 defa Ali İmran suresinin 37. ayeti okunur.Başkası niyetine  de okunmak istenirse o kişiye niyet edilerek okunur, rızkı genişler ve üzerindeki bağ çözülür.

OKUNACAK AYETİ KERİM;

 إنَّ اللّهَ يَرْزُقُ مَن يَشَاء بِغَيْرِ حِسَابٍ

“innallahe yerzuku men yeşau bi gayri hısab.”

“Allah dilediğine hesapsız rızık bağışlar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir